logo
PCPR w 艁odzi - Informacje og贸lne » Struktura zatrudnienia
Pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie



Dyrektor:


Urszula 艁u偶niak - urszula.luzniak@lodzkiwschodni.pl


Zespó艂 ds. obs艂ugi osób niepe艂nosprawnych i spraw organizacyjnych:


Aneta Koz艂owska, specjalista pracy socjalnej - aneta.kozlowska@lodzkiwschodni.pl
Karolina Kajdos, aspirant pracy socjalnej - karolina.kajdos@lodzkiwschodni.pl


Zespó艂 ds. 艣wiadcze艅 i pomocy instytucjonalnej:


Beata Grzesiak - M艂ynarczyk, st. specjalista pracy socjalnej - beata.grzesiak@lodzkiwschodni.pl


Zespó艂 ds. rodzinnej pieczy zast臋pczej:


Ewelina Gorzkiewicz, st. pracownik socjalny - ewelina.gorzkiewicz@lodzkiwschodni.pl
Zuzanna Chopiacka, st. specjalista pracy socjalnej - zuzanna.chopiacka@lodzkiwschodni.pl
Maria Dolaci艅ska, koordynator rodzinnej pieczy zast臋pczej
Katarzyna Feret, koordynator rodzinnej pieczy zast臋pczej
Anna Winkiel, koordynator rodzinnej pieczy zast臋pczej
Ewa Szulczyk, koordynator rodzinnej pieczy zast臋pczej
Agnieszka Zaborowska, koordynator rodzinnej pieczy zast臋pczej
Jolanta Konik, koordynator rodzinnej pieczy zast臋pczej


Zespó艂 finansowo - ksi臋gowy:

Anna Michalak, g艂ówna ksi臋gowa - anna.michalak@lodzkiwschodni.pl
Damian Lipert, starszy inspektor - damian.lipert@lodzkiwschodni.pl
Dominika Rogala, inspektor ds. kadrowo-p艂acowych - d.rogala@lodzkiwschodni.pl

Martyna Mróz, inspektor - martyna.mroz@lodzkiwschodni.pl 


Stanowisko ds. realizacji projektów wspó艂finansowanych ze 艣rodków EFS:

Monika Krzy偶anowska, pracownik socjalny - monika.krzyzanowska@lodzkiwschodni.pl


 


 


 


 

Autor : 
Zredagowa艂(a) : Karolina Kajdos
Data wprowadzenia : 2017-08-03 11:16:50
Data ostatniej modyfikacji : 2019-10-08 09:17:59
Liczba wy艣wietle艅 : 11

Redaktor  Data modyfikacji 
Karolina Kajdos  07.05.2019 13:33poka偶 t膮 wersj臋
Karolina Kajdos  06.03.2019 08:58poka偶 t膮 wersj臋
Karolina Kajdos  06.03.2019 08:57poka偶 t膮 wersj臋
Karolina Kajdos  06.03.2019 08:54poka偶 t膮 wersj臋
Karolina Kajdos  06.03.2019 08:53poka偶 t膮 wersj臋
Karolina Kajdos  06.03.2019 08:53poka偶 t膮 wersj臋
Karolina Kajdos  06.03.2019 08:52poka偶 t膮 wersj臋
Karolina Kajdos  23.04.2018 10:28poka偶 t膮 wersj臋
Katarzyna Marcinkiewicz  19.04.2018 12:29poka偶 t膮 wersj臋
Dominika Rogala  03.08.2017 10:17poka偶 t膮 wersj臋
Katarzyna Marcinkiewicz  03.08.2017 10:16poka偶 t膮 wersj臋



licznik odwiedzin: 620152