logo
PCPR w 艁odzi - Informacje og贸lne » Struktura zatrudnienia
Pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie
A R T Y K U 艁   A R C H I W A L N Y


Dyrektor:


Urszula 艁u偶niak - urszula.luzniak@lodzkiwschodni.pl


 


Zespó艂 ds. obs艂ugi osób niepe艂nosprawnych i spraw organizacyjnych:


Aleksandra Olszowiec, pracownik socjalny - aleksandra.olszowiec@lodzkiwschodni.pl


Karolina Kajdos, aspirant pracy socjalnej - karolina.kajdos@lodzkiwschodni.pl


 


Zespó艂 ds. 艣wiadcze艅 i pomocy instytucjonalnej:


Beata Grzesiak - M艂ynarczyk, st. specjalista pracy socjalnej - beata.grzesiak@lodzkiwschodni.pl


 


Zespó艂 ds. rodzinnej pieczy zast臋pczej:


Katarzyna Marcinkiewicz, st. specjalista pracy socjalnej - katarzyna.marcinkiewicz@lodzkiwschodni.pl


Ewelina Gorzkiewicz, starszy pracownik socjalny - ewelina.gorzkiewicz@lodzkiwschodni.pl


Zuzanna Chopiacka, koordynator rodzinnej pieczy zast臋pczej - zuzanna.chopiacka@lodzkiwschodni.pl


Katarzyna Jab艂onka - koordynator rodzinnej pieczy zast臋pczej


 


Zespó艂 finansowo - ksi臋gowy:


Anna Michalak, g艂ówna ksi臋gowa - anna.michalak@lodzkiwschodni.pl


Iwona Nowacka, ksi臋gowa - iwona.nowacka@lodzkiwschodni.pl


Marcin Kajszczaj, st. referent - marcin.kajszczak@lodzkiwschodni.pl


Damian Lipert, starszy inspektor - damian.lipert@lodzkiwschodni.pl


Dominika Rogala, inspektor ds. kadrowo-p艂acowych - d.rogala@lodzkiwschodni.pl


 


Stanowisko ds. realizacji projektów wspó艂finansowanych ze 艣rodków EFS:


Monika Krzy偶anowska, pracownik socjalny - monika.krzyzanowska@lodzkiwschodni.pl


 


 


 


 

Autor : 
Zredagowa艂(a) : Dominika Rogala
Data wprowadzenia : 2017-08-03 11:16:50
Data ostatniej modyfikacji : 2018-04-19 13:29:00
Liczba wy艣wietle艅 : 265

Redaktor  Data modyfikacji 
Karolina Kajdos  23.04.2018 10:28poka偶 t膮 wersj臋
Karolina Kajdos  06.03.2019 08:52poka偶 t膮 wersj臋
Karolina Kajdos  06.03.2019 08:53poka偶 t膮 wersj臋
Karolina Kajdos  06.03.2019 08:53poka偶 t膮 wersj臋
Karolina Kajdos  06.03.2019 08:54poka偶 t膮 wersj臋
Karolina Kajdos  06.03.2019 08:57poka偶 t膮 wersj臋
Karolina Kajdos  06.03.2019 08:58poka偶 t膮 wersj臋
Karolina Kajdos  07.05.2019 13:33poka偶 t膮 wersj臋
Karolina Kajdos  08.10.2019 08:17poka偶 t膮 wersj臋

Redaktor  Data modyfikacji 
Dominika Rogala  03.08.2017 10:17poka偶 t膮 wersj臋
Katarzyna Marcinkiewicz  03.08.2017 10:16poka偶 t膮 wersj臋



licznik odwiedzin: 677820