logo
PCPR w 艁odzi - Informacje og贸lne » Struktura zatrudnienia
Pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie
A R T Y K U 艁   A R C H I W A L N Y


Kierownik:


 


Urszula 艁u偶niak - urszula.luzniak@lodzkiwschodni.pl


 


 


Zespó艂 ds. obs艂ugi osób niepe艂nosprawnych i spraw organizacyjnych:


 


Aleksandra Olszowiec, pracownik socjalny - aleksandra.olszowiec@lodzkiwschodni.pl


 


Dominika Rogala, aspirant pracy socjalnej - dominika.rogala@lodzkiwschodni.pl


 


 


Zespó艂 ds. 艣wiadcze艅 i pomocy instytucjonalnej:


 


Beata Grzesiak - M艂ynarczyk, st. specjalista pracy socjalnej - beata.grzesiak@lodzkiwschodni.pl


 


 


Zespó艂 ds. rodzinnej pieczy zast臋pczej:


 


Katarzyna Marcinkiewicz, st. specjalista pracy socjalnej - katarzyna.marcinkiewicz@lodzkiwschodni.pl


 


Ewelina Gorzkiewicz, pracownik socjalny - ewelina.gorzkiewicz@lodzkiwschodni.pl


 


Zuzanna Chopiacka, koordynator rodzinnej pieczy zast臋pczej - zuzanna.chopiacka@lodzkiwschodni.pl


 


Katarzyna Jab艂onka - koordynator rodzinnej pieczy zast臋pczej


 


 


Zespó艂 finansowo - ksi臋gowy:


 


Miros艂awa Margas, g艂ówna ksi臋gowa - miroslawa.margas@lodzkiwschodni.pl


 


Anna Michalak, st. ksi臋gowa - anna.michalak@lodzkiwschodni.pl


 


Iwona Nowacka, ksi臋gowa - iwona.nowacka@lodzkiwschodni.pl


 


Marcin Kajszczaj, st. referent - marcin.kajszczak@lodzkiwschodni.pl


 


 


Stanowisko ds. realizacji projektów wspó艂finansowanych ze 艣rodków EFS:


 


Monika Krzy偶anowska, pracownik socjalny - monika.krzyzanowska@lodzkiwschodni.pl


 


 

Autor : 
Zredagowa艂(a) : Katarzyna Marcinkiewicz
Data wprowadzenia : 2017-08-03 11:16:50
Data ostatniej modyfikacji : 2017-08-03 11:16:50
Liczba wy艣wietle艅 : 212

Redaktor  Data modyfikacji 
Dominika Rogala  03.08.2017 10:17poka偶 t膮 wersj臋
Katarzyna Marcinkiewicz  19.04.2018 12:29poka偶 t膮 wersj臋
Karolina Kajdos  23.04.2018 10:28poka偶 t膮 wersj臋
Karolina Kajdos  06.03.2019 08:52poka偶 t膮 wersj臋
Karolina Kajdos  06.03.2019 08:53poka偶 t膮 wersj臋
Karolina Kajdos  06.03.2019 08:53poka偶 t膮 wersj臋
Karolina Kajdos  06.03.2019 08:54poka偶 t膮 wersj臋
Karolina Kajdos  06.03.2019 08:57poka偶 t膮 wersj臋
Karolina Kajdos  06.03.2019 08:58poka偶 t膮 wersj臋
Karolina Kajdos  07.05.2019 13:33poka偶 t膮 wersj臋
Karolina Kajdos  08.10.2019 08:17poka偶 t膮 wersj臋



licznik odwiedzin: 620176